Юрій Смілянський 5.ua

Мінські домовленості зменшили інтенсивність бойових дій, а не зупинили їх – Смілянський

У результаті Мінських домовленостей відбулося зменшення інтенсивності бойових дій зі сторони Росії, а не їх припинення.

Якщо позавчора гинуло по 100 осіб, а сьогодні гинуть по 3, що це не є дотриманням домовленостей. Таку думку висловив в ефірі "5 каналу" експерт фонду "Майдан закордонних справ" Юрій Смілянський.

"Мінськими домовленостями була в певній мірі призупинена активність проведення бойових дій, але, тим не менш, не можна оцінювати зупинку бойових дій по рахунку – якщо позавчора гинуло по 100 осіб, а сьогодні гинуть по 3, що це є дотриманням домовленостей, якраз навпаки. Це всього лиш зменшення інтенсивності ведення бойових дій. По великому рахунку, всі сторони, які беруть участь в мінському процесі, розуміють, що Мінські домовленості – це документ, який нічого не вартий. Просто немає нічого іншого", - заявив Смілянський.

"Вести мову про вибори на території, на яку не розповсюджується юрисдикція нашої держави, беззмістовно", - додав експерт.

Нагадаємо, напередодні лідери Нормандської четвірки провели переговори щодо України. Порошенко поінформував канцлера Німеччини Ангелу Меркель, французького і російського президентів Франсуа Олланда і Володимира Путіна про ескалацію конфлікту на Сході останніми тижнями.

Попередній матеріал
На Київщини виявили контрабанду годинників на мільярд гривень
Наступний матеріал
Потрійний теракт у Сирії: щонайменше п’ять людей загинуло