Фото mil.gov.ua

Міноборони: Військові не застосують зброю проти мирного населення

  Військовослужбовці на Донеччині діють виключно в інтересах українського народу і ніколи не застосують зброю проти мирного населення.

  Про це заявив журналістам сьогодні у Донецьку начальник гарнізону полковник Сергій Камеш, повідомляє УНІАН з посиланням на Управління преси та інформації Міністерства оборони України.

  Офіцер повідомив про головні завдання, які виконують військовослужбовці Збройних Сил України.

  "Захисники Вітчизни на території нашого регіону діють виключно в інтересах народу та задля зміцнення обороноздатності країни. В усіх розташуваннях польових таборів налагоджено співпрацю з місцевими органами самоврядування. Тому у разі виникнення проблемних питань, шляхи їх розв’язання військові шукають разом з громадськістю", – зазначив полковник Камеш.

  Офіцер звернувся через представників мас-медіа до мешканців області з проханням не піддаватися на заклики щодо блокування дій військових підрозділів.

  "Військовослужбовці ніколи не застосують зброю проти мирного населення. Також ми не передаватимемо свою зброю в руки незаконним формуванням. Тож не треба вірити горе-ватажкам чи журналістам іноземних ЗМІ, які розповідають про незаконні дії військовослужбовців Збройних Сил України. Це дезінформація", – наголосив начальник Донецького гарнізону.

  Нагадаємо, Президент Росії Володимир Путін назвав антитерористичну операцію, яку проводять українські силовики у Слов‘янську, злочином проти народу

  На його думку київська влада не виконує Женевську угоду.

  Попередній матеріал
  На кордоні з Кримом виявили недійсні українські паспорти
  Наступний матеріал
  Москва перейшла до прямих погроз Україні, а Захід все ще закликає миру