Міноборони: в Донецькій області сепаратисти роздають отруєні продукти

  Міністерство оборони України застерігає військовослужбовців від вживання продуктів, які не пройшли відповідний санітарно-медичний контроль.


  Як повідомили в прес-службі відомства, останнім часом з’являються повідомлення про факти отруєння жителів Донецької області продуктами харчування та напоями російського виробництва, які роздають на території області прихильниками терористів в якості "гуманітарної допомоги".

  У зв’язку з цим Міноборони доручило особовому складу частин і підрозділів ЗСУ, дислокованих на Сході, вжити всіх заходів для запобігання можливих подібних випадків серед військовослужбовців.

  "Продовольство, яке передається громадянами для військовослужбовців в якості гуманітарної допомоги , повинно проходити обов'язковий санітарно-медичний контроль, прийматися тільки від перевірених організацій та осіб. Спроби отруєння місцевого населення продуктами харчування є одним з видів підривної діяльності, яку ведуть на території України агенти диверсійно-розвідувальних груп Російської Федерації", - заявили в міністерстві оборони.
  Попередній матеріал
  “Євробачення” стартує у Данії
  Наступний матеріал
  На Донеччині сепаратисти захопили шахтарів та проукраїнських активістів – профспілка
  Теги: