Прес-служба Генштабу ЗСУ

Міноборони оприлюднило нове вражаюче відео бойової підготовки десантників

Ролик висвітлює найяскравіші моменти навчань 25-ї десантної бригади із проведення рейдів.

Про самі навчання 5.ua повідомляв ще у кінці жовтня. Тоді безпосередньо у зоні проведення АТО бійці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України провели контрольне тактико-стройове заняття однієї зі своїх батальйонних тактичних груп. "Крилаті піхотинці" готувалися до ведення рейдових дій "в умовах застосування артилерійських засобів та авіації умовного противника".

Під час навчань десантники відпрацювали ведення рейдових дій атакою з ходу. Як наслідок, було умовно знищено блокпост противника. В подальшому, по бездоріжжю, на нових українських бронетранспортерах БТР-4, підрозділи висунулись у визначеному напрямку та захопили дамби й забезпечили прохід наступального угрупування ЗСУ. Після підходу основних сил "крилата піхота", за підтримки артилерії, продовжила ведення рейдових дій та атакою з ходу порушили систему управління умовного противника.

Зараз воєнкори Військового телебачення України відібрали найкращі проведених навчань та створили із них вражаючий ролик. Раніше прес-служба Генерального штабу ЗСУ оприлюднила фотозвіт із місця події.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Європі відзначають день примирення
Наступний матеріал
У Таджикистані російського офіцера затримали за підозрою у вбивстві місцевої дівчини