Міноборони: На Сході стало більше терористів і важкого озброєння

  Ситуація в районі проведення АТО залишається динамічною. Сили АТО забезпечують охорону та оборону певної ділянки державного кордону України, продовжують стискати кільце оточення навколо населених пунктів і районів, де дислокуються бойовики, забезпечують безпечне пересування жителів з населених пунктів, що знаходяться під контролем бойовиків.


  Про це 17 червня повідомили у прес-службі  Міністерства оборони України.

  "За оперативною інформацією, відзначається збільшення кількості важкого озброєння в Сніжному і велика кількість бойовиків в Ямполі. У Слов'янську бойовики навмисно підпалюють житлові та адміністративні будівлі після обстрілів цих об'єктів. А на сході Луганської області виявлено велику кількість бойовиків, які рухалися в складі колони", - повідомили у оборонному відомстві.

  Також у МО проінформували, що вдень було атаковано колону військової техніки в районі населеного пункту Соболівка на Донбасі, українські військові його відбили, втрат серед військовослужбовців немає.

  "За минулу добу точними вогневими ударами по позиціях бойовиків, спрямованими на ліквідацію озброєння, військової техніки і терористів було знищено кілька об'єктів. Центрами напруги залишаються міста Слов'янськ, Станично-Луганське. У районах цих населених пунктів бойовики намагаються створювати посилені блокпости, вогневі і оборонні позиції. За допомогою іноземних фахівців вони встановлюють радіокеровані вибухові пристрої ", - зазначили в Міноборони.
  Попередній матеріал
  Деякі депутати підтримали скандальний вчинок Дещиці
  Наступний матеріал
  У день жалоби 8 телеканалів транслювали розваги та жарти