don.gp.gov.ua

Міністра так званої "ДНР" вбили за "проукраїнську, бандерівську, націоналістичну позицію"

Прокуратура Донецької області розслідує загибель колишнього так званого міністра палива та енергетики терористичної організації "ДНР".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

До органів прокуратури України із заявою про вчинення кримінального правопорушення звернувся мешканець міста Києва. У своєму зверненні він стверджує, що його брата Євгена Файницького, який працював на терористів "ДНР", жорстоко вбито та інформація про цей факт замовчується.

Наразі встановлено, що Євген Файницький наприкінці 2014 – на початку 2015 років працював так званим "міністром палива та енергетики "ДНР". У лютому поточного року, згідно інформації ЗМІ, його було затримано представниками псевдо-міністерства держбезпеки "ДНР" нібито за шпіонаж.

У матеріалах, переданих заявником до органів прокуратури України, є офіційна відповідь виконуючого обов'язки так званого генпрокурора "ДНР" Андрія Співака, в якій зазначено, що Євгена Файницького заарештовано за "…проукраїнську, бандерівську, націоналістичну позицію".

Проте знайти чоловіка рідні так і не змогли, а згодом отримали з РФ підтвердження, що він помер ще у травні 2015 року. Важливо зазначити, що свідоцтво про смерть Євгена Файницького видано Відділом записів актів цивільного стану Мілеровського району Ростовської області РФ, а місцем смерті значиться місто Донецьк Донецької області.

Що стало причиною смерті колишнього міністра терористів, наразі з'ясовуватимуть у прокуратурі Донецької області. Слідство триває.

Нагадаємо, 4 листопада у Донецьку збунтувалася "республіканська гвардія ДНР" – найманці вимагали грошей. За словами найманців, їхні ватажки третій місяць не платять зарплату, і взагалі про них не дбають.

don.gp.gov.ua

Попередній матеріал
Розвідка: Минулої доби бойовики 55 разів обстріляли українські позиції
Наступний матеріал
Українська розвідка: бойовики тримають на лінії зіткнення артилерію і "Гради"