5.ua

Міндоходів евакуювало співробітників Донецької податкової

  Працівників Головного управління Міндоходів у Донецькій області евакуйовано через значне скупчення людей поблизу будівлі.


  Про це повідомляє прес-служба Міндоходів.

  "Наш пріоритет – життя та безпека наших працівників та їх родин. Ми залишаємося на постійному зв’язку з керівниками наших підрозділів в Донецькій та інших областях південного та східного регіону і тримаємо ситуацію під контролем", – сказав Перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус.

  Із міркувань безпеки кілька днів тому також було евакуйовано працівників податкових інспекцій Слов’янська, Краматорська та Костянтинівки. Платники податків здійснюють сплату платежів в електронному вигляді.

  Нагадаємо, що 30 квітня група агресивно налаштованих осіб здійснила спробу захопити приміщення Головного управління Міндоходів Донеччини. Однак після переговорів з керівництвом відомства вони залишили приміщення.

  За статистикою відомства, питома частка надходжень до зведеного бюджету України у 2013 році, включно з великими платниками, розташованими на території Донецької області, становила 9,1%. 

  Попередній матеріал
  На Луганщині терористи почали нападати на виборчі комісії
  Наступний матеріал
  СБУ викрила центр фінансування заворушень в Одесі