фото УП

Мін’юст: сепаратистський "референдум" – це псевдоопитування

  Так званий "референдум" про створення Донецької та Луганської "народних республік" – усього лише псевдоопитування. Таке заявив міністр юстиції Павло Петренко.


  За його словами, Конституція та закони України не передбачають таких плебісцитів. Тому будь-який результат не матиме юридичних та фактичних наслідків. Не визнають референдум і в цивілізованому світі, упевнений міністр.

  "Так звані "опитування" чи псевдореферендуми, які організовують терористи, робляться тільки з однією ціллю: щоб уникнути відповідальності за ті масові вбивства, катування і бандитизм, які вони вчиняють в останні тижні", – запевнив Павло Петренко.

  Нагадаємо, сьогоднішній псевдореферендум терористів – не єдиний, який проходить на Донбасі. Ініціативні групи місцевих мешканців на низці дільниць також проводять опитування щодо приєднання неспокійних областей до показово-стабільної Дніпропетровщини. Також анонсовано і голосування за приєднання Донецька до Великої Британії – адже місто заснував англійський підприємець Джон Юз. Легальні наслідки усіх подібних опитувань будуть одинаковими - тобто, ніякими.
  Попередній матеріал
  Пашинський анонсував завершальний етап АТО у низці міст Донбасу
  Наступний матеріал
  Під Маріуполем СБУ вилучила 10 тисяч заповнених бюлетенів для "референдуму"