5.ua

Міліція відкрила провадження за фактом захоплення Харківської телекомпанії

  Днями невідомі на цей час особи, використовуючи зброю, захопили та пошкодили майно харківської телекомпанії АТН. Над розкриттям цього кримінального правопорушення працюють співробітники харківської міліції та прокуратури, - повідомляє сайцт МВС 9 квітня.

  В МВС нагадали, що 7 квітня 2014 року до офісу харківської телестудії увірвались невідомі особи в масках та безпричинно пошкодили майно. Підставою такої поведінки була незгода із зупиненням трансляції російських телеканалів. На місці події слідчо-оперативною групою було виявлено пошкодження офісної техніки, професійної техніки для відеомонтажу, меблів та особистих речей працівників АТН.

  "Наразі працівниками Дзержинського райвідділу міліції Харкова виконуються першочергові слідчі дії, направлені на встановлення усіх обставин події та осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення. Зокрема, приступила до роботи група процесуальних керівників з числа співробітників прокуратури області та прокуратури Київського району. Відомості було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками, передбаченими ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство, вчинене із застосуванням зброї). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років...", - повідомляють в МВС.

  Попередній матеріал
  Toyota відкликає 6,39 млн автомобілів через дефекти
  Наступний матеріал
  Путін: Україна отримає лише той газ, за який заплатить на місяць вперед