Міжнародні єврейські організації засудили антисемітські заяви ватажків "ДНР" та "ЛНР"

  Єврейські організації різко відреагували на провокаційні виступи терористичних верховод Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького.

  "Євроазійський Єврейський Конгрес обурений провокаційними антисемітськими заявами, зробленими Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким, керівниками самопроголошених Донецької і Луганської народних республік на прес-конференції 2 лютого", -йдеться в повідомленні прес-служби Конгресу.

  Зокрема, бойовики заявили, що Україною сьогодні правлять "не зовсім правильні люди", іронічно натякаючи на "єврейських козаків" і "жалюгідних представників великого народу".

  "Такі спекуляції звертаються до ницих людських інстинктів. Незалежно від намірів тих, хто зробив ці заяви, вони можуть викликати виверження ненависті, за великим рахунком націлені не на тих, проти кого вони адресовані особисто, але проти єврейської громади", - застерігають в ЄАЄК.

  В свою чергу, Центр Симона Візенталя звинуватив лідерів сепаратистів у спробі "посіяти внутрішню міжнаціональну ворожнечу в Україні".

  Втім, рабин Ар'є Шварц, один з лідерів єврейської громади в Донецьку, говорить, що він чув про прес-конференцію, але досі він не відчував ніякої ворожості щодо євреїв або іудаїзму. "Я можу сказати, що це навпаки. Вони діяли добре відносно нас", -цитує рабина The Jerusalem Post.

  Нагадаємо, минулого року від імені бойовиків поширювалися листівки з антисемітськими закликами, що також розслідувало СБУ.

  Попередній матеріал
  У США сталася авіакатастрофа через те, що пілот робив селфі
  Наступний матеріал
  ОБСЄ підтвердила обстріл Луганщини касетними боєприпасами

  У Дніпропетровську на автомобільній стоянці вибухнула граната, є поранені

  Наразі люстраційну перевірку проходять найвищі посадовці - Петренко

  Рубль знову почав падати на міжбанку

  МЗС радить українцям, які подорожують до Єгипту, не виходити із готелів