5.ua

Меценат з Рівного подарував бійцям на Сході 100 комплектів спецодягу та амуніцію

  Приватний підприємець з м.Рівне Євген зробив надзвичайно вагомий внесок для підтримання наших хлопців, які захищають країну на cході: чоловік придбав елементи удосконалення до автомату АК-74, вартістю близько 4 000 гривень та сто комплектів спецодягу.

  Про це повідомляє прес-центр Рівненського обласного УМВС 18 липня.

  "Подарунки приймали в приміщенні УМВС України в Рівненській області на чолі з керівником обласної міліції Миколою Щируком", – йдеться у повідомленні.

  Підприємець - за його словами - зробив так, бо добре знає, як зараз хлопцям в зоні АТО небезпечно, адже в минулому і сам був спецпризначинцем; тому чоловік вважає своїм професійним обов’язком хоча б чимось допомогти колишнім колегам.

  "У такій складній ситуації, що зараз є в державі, якби кожен громадянин, в тому числі рівнянин, який дійсно має змогу, всіляко допомогли бійцям на cході – ми зробили б велику справу для всієї країни, – зауважив благодійник. – Також хочу подякувати всім, хто брав участь у цій благодійній акції, а саме жіночому колектиув приватного підприємства «Сяйво», які з розумінням сприйняли завдання і, не рахуючись з особистим часом та відпочинком, шили одяг для військовослужбовців".
  Раніше повідомлялось про непорозуміння, яке виникло при передачі спец автомобіля бійцям спецбатальйону "Чернігів".

  Попередній матеріал
  Мінсоцполітики: Виплата пенсій липня відбувається згідно графіку
  Наступний матеріал
  Словенець Деян Прокіч буде тренувати БК "Київ"
  Loading...