5.ua

Мешканці Луганщини розповіли, що насправді трапилось із 72-ю бригадою

  Українські громадяни – мешканці території, яку тимчасово окупували російські найманці-бойовики, захищають бійців 72-ї бригади.


  Згідно зі ствердженнями мешканців міста Свердловськ (Луганська область), терористи шантажували українськіх військових знищенням цього міста біля російського кордону.

  "Ми вдячні хлопцям з 72-ї, які взяли на себе відповідальність і відступили з кордону (з Росією – Ред.). Після добового обстрілу з боку дружньої країни: міномети, гранатомети, гармати і танки, якими просто нищіли будинки та вулиці, на наше місто було направлено 40 "градів" - з хутора Васецький і Павлівки (Росія – Ред.). Дали три залпи на попередження і поставили ультиматум: або пацани здаються або нашого міста не буде. Вони нас врятували. І це не відступ-це ГЕРОЇЗМ", - написала на своїй сторінці у Facebook 7 серпня місцева мешканка Олена Степова (псевдонім – Ред.).

  "По 72-й я готова виступити перед будь-яким судом, просто виїхати зараз не зможу. Я навіть готова відкрити своє справжні прізвище, ім'я .... вони справді нас закрили собою. … тут було місиво. 265 залпів (з російського боку – Ред.), це те, що ми нарахували тільки з мінометів. Нас просто перетворювали на пил. Нам осетини так і сказали - вас не буде. Хлопців шантажували нами", - повідомила місцева мешканка зі Свердловську.

  Як відомо, командира одного з батальйонів 72-ої бригади Збройних сил України та чотирьох офіцерів цього ж військового підрозділу узяли під варту у Росії. 
  Попередній матеріал
  В Ужгороді прийняли чемпіонат України з художньої гімнастики
  Наступний матеріал
  Молоді українські письменники завітають до Польщі
  Loading...