ZN.ua

Меркель з Путіним вирішили, що українська влада має провести переговори з терористами

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що українська влада повинна якомога швидше приступити до переговорів з терористами, які діють на сході України.


  Про це повідомила пресс-служба уряду Німеччини за підсумками зустрічі Меркель з російським президентом Володимиром Путіним у бразильському Ріо-де-Жанейро, пише "Українська правда".

  "Обоє зійшлися на думці, що якомога скоріше повинні бути проведені прямі переговори між українським урядом і сепаратистами у форматі відеоконференції", — сказано у повідомленні.

  В німецькому уряді уточнили, що ціллю таких перемовин повинне стати двостороннє припинення вогню.

  Як зазначається, важливою умовою для цього має стати дієвий контроль над українсько-російським кордоном і взаємний обмін полоненими.

  Також у повідомленні нагадується, що ще в четвер, 10 липня, Меркель і французький президент Франсуа Олланд у телефонній розмові з Путіним наголошували на необхідності докладання зусиль для припинення вогню в Україні, а також для проведення зустрічі між представниками України, Росії, ОБСЄ і сепаратистів.

  "Для цього Росія повинна застосувати свої можливості впливу", - наголосила прес-служба німецького уряду.

  У той же день Меркель розмовляла телефоном з президентом України Петром Порошенком і обоє, згідно з повідомленням, також погодилися з необхідністю термінових переговорів за участі всіх сторін.

  При цьому німецький канцлер визнала дії Порошенка щодо сепаратистів легітимними, але закликала його враховувати виваженість цих заходів і захищати мирне населення.
  Попередній матеріал
  Терористи обклали мінами місто Харцизьк - РНБО
  Наступний матеріал
  Кремль спростовує плани завдати точкових ударів по Україні
  Loading...