news.bigmir.net

Меркель не запросить Путіна на саміт "великої сімки"

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель не збирається запрошувати президента РФ Володимира Путіна на саміт G7, який відбудеться у червні цього року.
  Про це вона заявила у інтерв'ю виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung повідомляє Delfi.lv
   

  "Велика сімка", а раніше "велика вісімка", завжди бачила себе як товариство, поєднане єдиними цінностями" - заявила Меркель. Вона Відмітила, що анексія Криму стала "недопустимим порушенням принципів міжнародного права", події на сході України є порушенням цих загальних цінностей.

  "саме через це станом натепер немає ніяких шансів на те, що Путіна можуть запросити на саміт G7, який відбудеться у Баварії у червні", - заявила Меркель. канцлер повторила свої позицію, згідно з якою санкції Заходу проти Росії зберігатимуться доти, доки є причини з яких вони були запроваджені.

  "Навесні ми обговорюватимемо питання як бути з санкціями, котрі ми вирішили застосувати після анексії Криму", - заявила Меркель. Вона відмітила, що якщо зважати на теперішню ситуацію, санкції збережуться. На минулому тижні Меркель заявила,, що Європа не розглядатиме питання про зняття санкцій проти РФ доти, доки усі пункти мінських домовленостей, підписаних у вересні між Україною та проросійськими сепаратистами, не виконають у повному обсязі.

  Нагадаємо, саміт G7 пройде у замку ельмау у баварських Альпах Німеччини7 та 8 червня 2015 року. Головування у "великій сімці" з 1 червня 2014 року перешло до Німеччини.

  Попередній матеріал
  ВВП Росії впаде на 5,5 відсотків цьогоріч – Moody's
  Наступний матеріал
  Росіяни присвоюють терористам "ДНР-ЛНР" військові звання

  ВВП Росії впаде на 5,5 відсотків цьогоріч – Moody's

  Росія вкидає ще кілька десятків мільярдів рублів у пропаганду

  Обама і Меркель обговорили надання Україні нового пакету фінансової допомоги

  Світові ціни на нафту почали нове падіння