медаль 5.ua

Медики дніпропетровської лікарні, де врятували понад 1,5 тис. бійців АТО, отримали державні нагороди

Медики Дніпропетровська, які лікували поранених бійців АТО, отримали державні нагороди.

Ордени за заслуги та звання заслужених лікарів України  вручили та оголосили  в обласній лікарні імені Мечникова. Саме до медиків обласної лікарні доправляють військовослужбовців, які отримали найтяжчі поранення під час бойових дій на сході країни. Лише за останню добу з Донеччини привезли чотирьох бійців, ще трьох - до початку церемонії нагородження. На загал від початку антитерористичної операції у медзакладі врятували понад півтори тисячі військовослужбовців.

"Надаємо допомогу не тільки пораненим в голову. Це поранення і хребта, спинного мозку. Це поранення судин, сонних, хребетних артерій. Вдалося створити команду з 10 нейрохірургів, які готові в будь-який час дня і ночі виконувати ці операції", - розповів нейрохірург Андрій Сірко, заслужений лікар України.

"В ході війни змінився характер травм, тобто вогнепальних на мінно-вибухові. Більше тяжкість ураження, тяжкість стану хворих. Позитивне те, що польові госпіталі почали працювати. Бо привозили хлопців з джгутами на кінцівках по 14-18 годин", - розповів ортопед-травматолог Олександр Губарик.

Попередній матеріал
Україна і США підписали угоду про "відкрите небо"
Наступний матеріал
Бондар: у парламенті не знайдеться 300 голосів для скасування депутатської недоторканності
Теги: