5.ua

Маріупольські сепаратисти хочуть сидіти у міськраді до 11 травня

  Подробиці 5-му каналу повідомила місцева журналістка Тетяна Ігнатченко. З її слів, Маріупольську міську раду представники так званої "Донецької республіки" звільнять тільки після проведення референдуму, який, як вони заявляють, має відбутися 11 травня. При цьому Кузьменко не зміг пояснити журналістам, які саме питання будуть висунуті на референдум. Начебто, над цією роботою зараз працюють, як він сказав, "друзі з Донецька", і журналістам про це буде повідомлено додатково десь приблизно 1 травня. Присутній на цьому засіданні круглого столу секретар міської ради заявив, що він проти будь-якого силового тиску на "мирних мітингувальників". Це він сказав в контексті того, що сьогодні з’явилася інформація про зачистку Маріупольської міської ради, про звільнення її від сепаратистів.

  Тим часом, у міліції повідомили, що будівлю Маріупольської міськради і прилеглу територію нині охороняють понад сто нацгвардійців. Окрім того, вибухотехніки оглянули всі приміщення мерії. Знайшли там більше 250 пляшок із запалювальною сумішшю, бейсбольні і саморобні битки, а також два пістолети.

  За даними МВС, всередині приміщення міськради охороняють п'ятеро співробітників Державної служби охорони. Над адмінбудівлею підняли прапори Донецької області і Маріуполя. У МВС зазначили, що міська рада стане до роботи після того, як там наведуть лад.

  Будівлю мерії сепаратисти захопили 13-го квітня. Однак зранку міліція повідомила, що приміщення звільнили, внаслідок чого постраждали п'ятеро людей.

  Попередній матеріал
  Мобілізовані артилерійці здійснюють передислокацію для виконання завдань
  Наступний матеріал
  На кордоні з Кримом виявили недійсні українські паспорти