фото 0629.com.ua

Маріупольська міськрада вдвічі збільшила число вуличних патрулів

  У Маріуполі міська влада прийняла рішення про збільшення кількості спільних патрулів, що складаються з працівників міліції та членів формувань з охорони громадського порядку.


  Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міськради.

  "У зв'язку з трагічними подіями, що мали місце в Маріуполі 9 травня, міська влада надає особливого значення заходам , спрямованим на посилення громадської безпеки. З метою припинення фактів мародерства і щоб уникнути грабежів прийнято рішення про збільшення кількості спільних патрулів, що складаються з працівників міліції та членів формувань з охорони громадського порядку." – йдеться у повідомленні.

  "З 10 травня було більш ніж удвічі збільшено кількість патрулів на території Жовтневого району. Якщо у звичайні дні патрулюватимуть мікрорайони по 14-ти затвердженими маршрутами виходили близько п'ятнадцяти представників громадськості, то тепер їх кількість зросла до 30-35 чоловік. Всі добровольці є зареєстрованими членами Громадської формування з охорони громадського порядку(ГФОГП), яке було створено на території Жовтневого району в 2001 році згідно із Законом України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону". Всього організація налічує 115 осіб, серед яких є представники молоді, підприємств різних форм власності , комітетів самоорганізації населення та козацтва. Координацію взаємодії між Жовтневим РВ та ГФОГП здійснює Жовтневая рай адміністрація." – наголошують у Маріупольській міськраді.

  Крім того у прес-службі відзначають, що ще одним нововведенням з 10 травня став перехід на цілодобовий режим патрулювання Жовтневого району - тепер місця масового відпочинку будуть під охороною міліції та громадських працівників не тільки вдень, але і в нічний час .

  Попередній матеріал
  Міноборони: На Донеччині проросійські терористи отримують зброю з-за кордону
  Наступний матеріал
  Другу людину в РПЦ не пустили до України