Фото mvs.gov.ua

Майже всім затриманим сепаратистам Харкова суд призначив утримання під вартою

  Київський районний суд Харкова призначив запобіжний захід для 62-х з 65-ти підозрюваних у масових заворушеннях в місті. Трьох підозрюваних суд постановив відпустити під домашній арешт, щодо 59-ти обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

  Про це повідомляє Радіо Свобода.

  У більшості випадків при обранні запобіжного заходу суд також визначив заставу.

  Серед тих, кого суд відправив у СІЗО – один з ватажків руху «Український східний блок» (УСБ) Єгор Логвинов.

  "Суд постановив, що застосування більш м'яких запобіжних заходів є неможливим, а тому обирає запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Слідчий суддя не визначає розмір застави в даному кримінальному провадженні стосовно Логвинова при обранні запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", – йдеться в судовій постанові. Логвинов в ході судового засідання заявив, що не визнає себе винним.

  Нагадаємо, що 8 квітня під час операції по звільненню Харківської ОДА правоохоронці затримали 65 осіб. Того ж дня усім їм було вручено письмові підозри у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 294 (масові заворушення) Кримінального кодексу України. Слідчі ГУМВС України в Харківській області разом з органами прокуратури вийшли з клопотанням до суду про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  Серед затриманих під час антитерористичної операції  у Харкові сепаратистів 14 раніше засуджених осіб.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала російського диверсанта, який мав завдання дестабілізувати ситуацію на півдні країни
  Наступний матеріал
  Шість українських радіостанцій припинили своє мовлення в Криму