mns.gov.ua

Майже 15 тис. переселенців повернулися на звільнені від терористів території

  Після звільнення міст Донбасу, люди, які тимчасово проживали у інших регіонах країни, повертаються до своїх домівок. Так, вже повернулося 14 тис. 847 мешканців Донбасу, з них 5 тис. 131 дитина, 598 інвалідів. Про це повідомив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський. 


  Зокрема, у Донецьку область повернулося 12 тис. 517 людей, у Луганську - 1 тис. 706 людей.

  Голова ДСНС проінформував, що на території Донбасу рятувальники вже розібрали 92 завали будинків, вивезли 2 тис. 861 тонну зруйнованих будівельних матеріалів, розчистили 114,6 км доріг та вулиць від сміття, 3 тис. 550 кв. м. територій від уламків та будівельних конструкцій. Відновлено 390 кв.м. покрівель будівель та огорож.

  "Крім того, наразі ведуться роботи щодо відновлення життєзабезпечення Луганщини. Так, нині зведений загін Міжрегіонального центру швидкого реагування (місто Ромни Сумської області) на чолі з полковником служби цивільного захисту Сергієм Біляєвим у Лисичанську відновлює одну з головних транспортних артерій міста – "Томашівський". Рятувальники вже пофарбували у жовто-блакитний колір 80 метрів огороджувальних металевих конструкцій мосту. Також ведуться роботи щодо відновлення роботи дитячого садка "Світлячок" – рятувальники засклили 300 кв.м. вікон, стелять дах, відновлюють дитячі майданчики", - розповів він.

  Також рятувальники опікуються питанням доставки гуманітарної допомоги для жителів східних областей: мешканці регіону вже отримали більше 1300 тонн продуктів харчування та речей першої необхідності.

  На території Донбасу також працюють піротехнічні підрозділи ДСНС України. З початку виконання робіт (з 6 липня 2014 року) виявили та вилучили 12 тис. 955 од. боєприпасів, з них: артилерійських снарядів - 939; мінометних мін – 948; бойових гранат та мін - 1 тис. 367; реактивних боєприпасів - 259; інших вибухонебезпечних предметів – 9 тис. 442.

  Роботи з відновлення інфраструктури міст ще тривають.
  Попередній матеріал
  За період АТО на мінах терористів травмувалися більше 100 людей
  Наступний матеріал
  На Головпоштампті презентували марку з зображенням Євромайдану
  Loading...