5.ua

Лише дипломатія може повернути мир на Донбасі - ОБСЄ

Політичний діалог якнайшвидше треба поновити, бо лише дипломатія може знову повернути тишу на Донбас.

Так на активізацію терористів відреагував президент парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва. Він відвідав Донецьку область, а саме Слов'янськ, Артемівськ, Краматорськ, а також контрольно-пропускний пункт Зайцеве на лінії розмежування та логістичний центр у Майорську.

Чиновник ОБСЄ мав зустрічі з переселенцями, зокрема  зі студентами евакуйованого до Артемівська Горлівського інституту іноземних мов. Також зустрівся зі спостерігачами місії ОБСЄ, які постійно працюють на Донбасі. Мета візиту - побачити усе на власні очі і почути інформацію з перших вуст.

"Криза на Сході України, та все, що відбувається навколо України - це перше місце на порядку денному в Європі. Це більше, ніж просто бажання приїхати в Україну, щоб зрозуміти, що відбувається насправді на місці, побачити, як виконують домовленості і чи відчувають їх люди. Потрібно зрозуміти, який можливий вихід із цієї ситуації. Мета мого візиту - зібрати факти і думки людей, і скласти загальне бачення ситуації", - розповів президент ПА ОБСЄ.

Нагадаємо, в останньому звіті моніторингової місії ОБСЄ вказується, що на околиці Донецька було зафіксовано понад 90 вибухів і спалахи вогню стрілецької зброї а, у тому числі використання 82-мм мінометів.

Попередній матеріал
Ухвалили все: результати засідання Верховної Ради
Наступний матеріал
Лідери G20 обговорять ситуацію в Україні