Лисенко: Здатність бойовиків глушити сигнали безпілотників свідчить, що вони отримують техніку з Росії

  Бойовики мають на озброєнні сучасне обладнання, здатне глушити сигнали безпілотників ОБСЄ.

  У цьому так званий міністр оборони терористичного угруповання "ДНР" зізнався заступнику керівника місії. Речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що відтак сумнівів, що бойовики отримують військову техніку із Росії, немає.

  "Незважаючи на певне затишшя на фронті, незаконні збройні формування продовжують чинити перепони роботі місії ОБСЄ. Під час зустрічі заступника керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з людиною, яка називає себе "міністром оборони ДНР", бойовик визнав, що незаконні збройні формування мають сучасне обладнання, здатне глушити сигнал з безпілотників ОБСЄ", - повідомив речник адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко.

  Про цю інформацію повідомлялося у останньому звіті спостережної місії ОБСЄ. У звіті також зазначається, що бойовики продовжують накопичувати важке озброєння у місцях, не передбачених Мінськими домовленостями. Нагадаємо, сьогодні відбудуться переговори Тристоронньої контактної групи за участі нового представника ОБСЄ.

  Попередній матеріал
  Черепаха подорожувала Великим Бар'єрним рифом із камерою GoPro
  Наступний матеріал
  У Японії помер найстаріший чоловік планети
  Теги: