Дозор-Б 5.ua

Львівський бронетанковий завод передав новий "Дозор" на випробування військовим

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу "Укроборонпром", передало новий бронеавтомобіль "Дозор" на випробування до Збройних сил України.

  "Сьогодні, відповідно до затверджених строків, "Укроборонпром"передає на військові випробування "Дозор", повідомляє прес-служба відомства. Незважаючи на попередні відставання та враховуючи складність техніки, ми впоралися з цим завданням вчасно - відтепер слово за військовими, які перевірять "Дозор" у реальних умовах", – заявив генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

  За його словами, фахівці концерну у стислий термін доробили бронетехніку, врахувавши всі побажання військових. Проект став можливим завдяки співпраці "Укроборонпрому" з підприємствами Львівщини.

  Як зазначають у концерні, Львівська область була першою, яка відгукнулася на заклик "Укроборонпрому" для вітчизняного бізнесу попрацювати разом над зміцненням обороноздатності країни. Відповідний документ сторони підписали 10 квітня 2015 року. Підприємства Львівської області активно включились в кооперацію з підприємствами "Укроборонпрому", насамперед це стосується програми імпортозаміщення - концерн змінив імпортних постачальників на вітчизняних. У свою чергу регіон отримав нові робочі місця та податки.

  Як повідомляв "5 канал", Львівський бронетанковий завод представив оновлений "Дозор-б".

  Попередній матеріал
  В Артемівську міліція вилучила у місцевого жителя 400 набоїв до автомату Калашникова (фото)
  Наступний матеріал
  Голова львівської міліції: Вибухи у місті не пов'язані з подіями у Мукачевому