5.ua

Луценко розкритикував керівництво прикордонників за дії на Луганщині

  Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розкритикував дії прикордонників на Луганщині.
  За його словами, за минулу ніч в Україну потрапило 15 вантажівок з терористами, оскільки прикордонники залишили свої застави у Луганській області. Відповідну думку Луценко виклав 5 червня у своєму блозі на сторінці Facebook.

  "За останню добу прикордонники покинули застави на ділянці в 130 км держкордону в Луганській області .За ніч через цей пролом вже заїхало 15 КамАЗів з терористами ", - написав він.

  "Вже сьогодні вони прийдуть на допомогу бандугрупуванням в Донецькій області, проти яких ведеться АТО", - констатує Луценко.

  "Як вам спиться, генерале Литвин? І всім іншим міністрам та генералам, які дві доби не спромоглися прийти на виручку Луганському прикордонному загону? А тепер вся путінська *рань просто заллє Донбас!", - написав Луценко.

  У той же час, Державна прикордонна служба України (ДПСУ) спростовувала інформацію про нібито безперешкодний перетин державного кордону терористами.

  Прикордонники зазначали, що державний кордон на всій ділянці відповідальності Східного регіонального управління охороняється за посиленим варіантом. Ділянки постійно прикриваються додатковими прикордонники нарядами. Здійснюється реагування на всі оперативні інформації. Даного порушення державного кордону не зафіксовано, також не було виявлено ознак незаконного перетину кордону, а інформація про безперешкодний перетин державного кордону терористами не відповідає дійсності.

  Прикордонники Східного регіонального управління ДПСУ та направлені на посилення резерви прикордонників з інших управлінь  продовжують виконувати свої обов’язку у відповідності до законодавства по всій ділянці відповідальності регіонального управління, підкреслювалося у повідомленні.
  Попередній матеріал
  У Канаді чоловік розстріляв групу полісменів
  Наступний матеріал
  Україна повернула посла до Вірменії – МЗС