Фото 0642.ua

Луганські сепаратисти обрали собі "народного губернатора та командувача армії"

  У Луганську "народним губернатором" проголосили командира так званої армії південного сходу Валерія Болотова. Це сталося 21 квітня на закритому засіданні "народного сходу" в захопленому сепаратистами приміщенні управління СБУ, - передає 

  За інформацією учасників, у "народному сході" брали участь представники різних населених пунктів області . Пресу на це засідання не допустили. Про обрання "народним губернатором" представникам ЗМІ повідомив сам Болотов. На цей час учасники зібрання вирішують питання про підготовку до проведення "референдуму".

  Перед цим перед будівлею СБУ пройшов мітинг. Як повідомляє видання 0642 з посиланням на Facebook жителя Луганська Влада Стара , "враховуючи свято, людей більше, ніж у робочі дні".

  Мітингувальники на площі молилися і кричали , що з ними "Путін і Христос". 

  "Ведучий оголошує якусь пропозицію (наприклад , звернутися до уряду Криму, щоб луганських ветеранів відправити у кримські санаторії , або заборонити в Луганську діяльність партії "Свобода " і "Правий Сектор"), і всі за це голосують", - наголошується у повідомленні.

  Луганське "ополчення" одягнене в форму хакі. У всіх на погонах - російський триколор, на грудях - радянський значок "Ударник комуністичної праці".

  "Місцевий колорит: проголосували за те, щоб націоналізувати всі підприємства, які перебували в державній власності до 1991 року. Взагалі, найголовніша мрія присутніх - відродити Радянський Союз. Нарешті відкрито запросили до себе Вітренко. Ніхто не проти. З одного боку вулиці дивляться "Россия24", а з іншого записують у "громаду Луганщини" (записують паспортні дані)", - зазначив житель Луганська, розповідаючи про сьогоднішнє свято сепаратистів.

  Попередній матеріал
  Стартувала реєстрація кандидатів на вибори міського голови Києва
  Наступний матеріал
  Хокейна збірна України розгромила угорців – 3:0