YouTube / Служба безпеки України

Луганчанин розповів про катування спецслужбами РФ (відео)

  Житель Луганської області розповів, як спецслужба Російської Федерації вербувала його, катуючи електричним струмом.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ. Як зазначається, за словами 20-річного мешканця прикордонного з РФ села Мілового, у червні він був в особистих справах у сусідньому російському селищі Чорткове, де його затримав наряд прикордонної служби ФСБ Російської Федерації."У відділку росіяни розпитували його про знайомих українських правоохоронців і військовослужбовців. Після відмови надати такі відомості його почали жорстоко бити, надягали на голову пакет і катували, приставляючи до тіла електричні дроти", - йдеться у повідомленні.

  Прес-служба інформує, що представники російської спецслужби наполягали на негласному співробітництві з ними. Хлопець мав стати інформатором, збирати та передавати інформацію про місця дислокації, переміщення та озброєння підрозділів ЗСУ у Міловському районі Луганської області.Повернувшись додому, хлопець звернувся до українських лікарів, які засвідчили нанесення йому тілесних ушкоджень та надали медичну допомогу.

  У СБУ зазначають, що до виконання розвідувального завдання, отриманого від росіян, він не приступив, потрапивши у поле зору української спецслужби. Завдяки заходам СБУ житель Луганської області не був завербований у антиукраїнську діяльність.

  Зазначимо, згідно із українським законодавством, громадянин, який добровільно повідомив про свої контакти з іноземними спецслужбами і не виконував їхні завдання, звільняється від кримінальної відповідальності.

  Як повідомляв 5.ua, журналіст опублікував запис розмови ватажків "ДНР" про катування полоненого українця.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: ситуація на Луганському напрямку загострюється
  Наступний матеріал
  MH17 було збито російським "Буком" з російським екіпажем – Вовк