Лідер луганських сепаратистів знову закликає Путіна до вторгнення в Україну

  Лідер терористичної організації "Луганська народна республіка" Валерій Болотов просить російського президента Путіна вторгнутись на територію України.


  Він це подав під виглядом необхідності ввести до регіону російських "миротворців". Причину пояснив тими ж словами, які часто звучать у Москві: начебто, на Луганщині українські силовики проводять "каральну операцію проти мирного населення". Також Болотов оголосив запровадження на Луганщині військового стану і повну мобілізацію.

  Нагадаємо, 17 травня самопроголошеного "губернатора" так званої "Луганської народної республіки" Валерія Болотова вдалося затримати українським прикордонникам під час в’їзду в Україну, та невдовзі, за офіційним повідомленням Прикордонслужби, його відбили озброєні сепаратисти.

  Кількома днями раніше він безперешкодно виїхав до Росії через пункт пропуску "Должанський". Прикордонники пояснили свої дії тим, що, начебто, жодних доручень щодо Болтова з боку правоохоронців не отримували.

  19 травня в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко визнав: самопроголошеного "народного губернатора" Луганщини пропустили через кордон за хабар. За словами чільника СБУ, це є зрадою та винну у цьому особу вже встановлено.

  Відзначимо, що Болотов є особою, яку звинувачують у злочинах проти України та він має бути затриманий для проведення слідства у справах про сепаратизм та тероризм.  Попередній матеріал
  Парубій: Всі атаки диверсантів відбито
  Наступний матеріал
  Міндоходів: Рахунки "Вестей" заблокували через справу про відмивання коштів