Фото 112.ua

Le Figaro: чотири сценарії військового вторгнення Путіна в Україну

  Французька газета

  На думку експертів, критичним періодом для дій Росії щодо України стане травень.

  За даними RUSI, вздовж кордону з Україною, від Києва до Харкова, Росія зосередила чотири військових групи загальною чисельністю 50 тисяч чоловік, пише газета.

  Перший запропонований аналітиками сценарій передбачає коротку демонстрацію сили з метою змусити Україну і світове співтовариство визнати втрату Криму як факт, йдеться у статті.

  Другий сценарій передбачає дії російських сил на Південному Сході України для розпалювання заворушень. Вони послужать приводом для відкриття коридору між Кримом і Донецьком, який буде де факто анексований, вважають аналітики.

  Ще один варіант розвитку подій – розширення попереднього сценарію, що дозволить проросійському руху призвести до розколу країни надвоє. Як пише Le Figaro, тоді російськомовні Південь і Схід увійдуть до складу новоутворення, схожого до боснійської Сербської республіки.

  Згідно з четвертим сценарієм , російські війська вчинять стратегічний маневр для створення коридору, що з'єднує Придністров'ї і Крим. "Ця дуга, яка окреслить "нову російську територію", змінить карту Чорного моря і стане основоположним викликом для європейського порядку", - пише видання.

  Переклад із французької: ИноПресса

  Попередній матеріал
  Депутати на перерві засудили насильство в сесійній залі - Турчинов
  Наступний матеріал
  На Одещині знайшли схованку з вибухівкою та детонаторами