фото ТСН

Кремлівські найманці спробували дискредитувати українське керівництво на міжнародній арені

Дискредитувати українське керівництво на міжнародній арені вкотре спробували кремлівські найманці.

Сфабриковані матеріали, які нібито свідчать про порушення українськими військовими Мінських угод, бойовики показали делегатам з Франції та Чехії, які відвідали окуповані території. Про це заявив  представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький. 

"Під час візиту до окупованого Донецька політичних та громадських діячів з Франції та Чехії, самопроголошена влада "ДНР" передала їм сфабриковані управлінням інформаційної протидії південно-військового округу РФ, матеріали, в яких начебто звинувачуються українські військові, які вони зробили на території Донбасу", - повідомив представник ГУР.

Раніше сьогодні у розвідці Міноборони повідомили, що бойовики планують створити сухопутний коридор до окупованого Криму уздовж Азовського моря та розширити межі окупованих територій.

Повідомлялося також, що Росія надалі продовжує озброювати терористів на окупованих територіях. Росіяни доставляють військову техніку через пункти пропуску Узварине та Успенка, а також залізничні станції Суходільск та Іловайськ.

Попередній матеріал
Інтерпол тимчасово вилучив з публічного доступу інформацію про розшук Януковича - поліція
Наступний матеріал
Експерт прогнозує зниження інфляції в цьому році