informator.lg.ua

Кремль занадто далеко зайшов з міфом про "відібрану" бойовиками техніку у ЗСУ - військовий експерт США

РФ занадто далеко зайшла з міфом про російських "добровольців" та відібрану у української армії військову техніку на Донбасі.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив американський військовий експерт Філіп Карбер.

"Росія занадто далеко зайшла з міфом про те, що вся військова техніка бойовиків була відібрана у української армії. Цілком ясно, що декілька тисяч одиниць важкої техніки, танків, БМП, артилерії, САУ, протиповітряних засобів зайшли на Донбас, і там не просто якісь місцеві сепаратисти, але і контрактники (Збройних сил РФ – Ред.), що їх називають "добровольцями", і просто офіцери регулярної армії РФ. Це дуже серйозне зосередження сил і засобів", - наголосив він.

Водночас, зі слів Карбера, за час проведення Антитерористичної операції Україна втратила приблизно тисячу одиниць схожої техніки та засобів.

"Але Україна не може поповнювати свої засоби. Проти Росії слід запроваджувати ще більш жорсткі санкції, натомість ми маємо ембарго на поставки озброєння до України... І це велика помилка західної політики", - додав він.

Попередній матеріал
Дослідження показало, що говорить про людину його статус у Facebook
Наступний матеріал
Вінницькі школярі створюють музей трофеїв від бійців АТО

Колона ворожої техніки рухається у бік України

Журналіст зняв колону російської військової техніки, що рухається до українського кордону

В 20 км від українського кордону зафіксували ешелон з російськими "Ураганами"

Росія перекинула через Краснодон та Іловайськ ешелон бронетехніки