5.ua

Кремль торгується: обіцяє визнання виборів президента за припинення АТО

  Москва визнає вибори в Україні, лише якщо антитерористичну операцію на Сході згорнуть. Про це заявив прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков.


  За його словами силові дії не сприяють врегулюванню ситуації, тож Києву слід терміново припинити операцію, і розпочати внутрішньоукраїнський діалог.

  Пєсков також додав: Москва чекає відповіді з Донецька щодо відтермінування так званого референдуму, призначеного сепаратистами на 11 травня. Напередодні з таким закликом виступив російський президент Володимир Путін. На його думку, голосування треба перенести, нібито, для розвитку діалогу між Києвом та Південним Сходом України.

  Вчора Путін також заявив, що відвів російські війська від кордонів України, однак це твердження виявилось неправдивим. Ані міністерство оборони США, ані керівництво НАТО досі не підтвердили дані про відвід російських військ від українських кордонів. Із такою ж заявою вже виступила й прикордонна служба України. 

  У відповідь на ці повідомлення російське МЗС не надало доказів відведення чи чогось подібного, а просто назвало генсека НАТО "сліпим", раз він не бачить відведення військ.
  Попередній матеріал
  Яценюк: Україна вперше відзначить День Перемоги в умовах війни
  Наступний матеріал
  Путін відмовився вітати лідерів України та Грузії з 9 Травня