5.ua

Контррозвідка СБУ затримала дев'ятьох бойовиків "ДНР"

  Впродовж останніх двох діб у рамках антитерористичної операції контррозвідка СБУ затримала 9 громадян України від 25 до 60 років – бойовиків т.зв. "ДНР", які брали активну участь в терористичній діяльності незаконних збройних формувань, чергування зі зброєю в руках на блокпостах терористів, зборі розвідданих, бойових діях проти українських військових.


  Про це у прес-центрі СБУ повідомили 22 жовтня.

  Зокрема повідомлено, що серед затриманих – український громадянин С., 1974 р.н., колишній співробітник внутрішніх справ України, який ще у квітні ц.р. перейшов на бік терористів та здійснював чергування зі зброєю на блокпостах поблизу м. Слов’янськ. Колишній міліціонер,  використовуючи зв’язки з місцевими "умільцями", налагодив роботу ремонтної майстерні, де його бригада обслуговувала та відновлювала військову техніку бойовиків, яку кидали у бій проти сил АТО.

  Минулої ночі під м. Краматорськ оперативна група контррозвідки затримала також громадянина України В., 1991 р.н., на прізвисько "Вінік".

  Співробітниками СБУ встановлено, що 25-річний місцевий мешканець ініціативно вступив до групи бойовика "Есаула", яка входила до бандитського сумно відомого бандформування "Бабая". Зловмисник безпосередньо брав участь у захопленні адмінбудівель, збройному патрулюванні на блокпостах "ДНР", а також збирав розвіддані про кількісний склад, автотранспорт, бронетехніку та маршрути переміщень українських військових.

  "Тією ж опертивною групою затримано громадянина Б, 1987 р.н., який з серпня ц.р. був "підпільним інформатором" "ДНР" – маскуючись серед мирних мешканців м. Маріуполь, він виконував окремі завдання терористів щодо цілеспрямованого збору інформації про українські сили, озброєння, техніку, артилерійські розрахунки", - зазначено у повідомленні СБУ.

  На цей час відносно затриманих бойовиків тривають оперативно-слідчі дії у рамках статті 258 Кримінального кодексу України.
  Попередній матеріал
  У Чернігові прощаються із загиблим біля донецького аеропорту капітаном-танкістом
  Наступний матеріал
  У Києві провели перший за 6 років земельний аукціон