Контррозвідка СБУ викрила диверсійну групу, яка готувала теракти у Маріуполі

  У Донецькій області Служба безпеки України знешкодила диверсійно-підривну групу, яка планувала днями здійснити теракти у Маріуполі з використанням зброї та вибухівки.

  Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

  Як стало відомо, 25 жовтня ц.р. у Маріуполі контррозвідка СБУ затримала ватажка цієї групи на прізвисько "Шумахер", 1970 року народження, місцевого мешканця.

  "Встановлено, що диверсанти координували свою протиправну діяльність із керівництвом терористичного бандформування "Восток". З почтаку липня по вересень ц.р. активні члени злочинної групи пройшли спецпідготовку у цьому незаконному збройному формуванні поблизу м.Донецьк, отримали від ватажків терористів інструктажі та зброю. Готуючи диверсії, бойовики збирали інформацію про  розташування військової техніки, блокпостів Збройних Сил України, чисельність особового складу та озброєння, плани проведення у місті патріотичних акцій", - повідомили у СБУ.

  Також повідомлено, що учасники диверсійно-підривної групи планували вчинити вибухи поблизу адміністративних будівель у Маріуполі, місць масового скупчення людей з метою дестабілізації обстановки у місті. У членів диверсійно-підривної групи вилучено карти Донецької області та Маріуполя з позначками місць розташування блокпостів ЗС України, об’єктів, де злочинцями вже були вчинені теракти у червні ц.р. На цих мапах були також позначені узгоджені з ватажками "ДНР" та російськими кураторами місця запланованих на найближчі дні диверсій.

  "Під час затримання у терористів виявлено та вилучено ручний гранатомет РПГ-26, автомат АКС-74, велику кількість набоїв до них, гранати РГД-5, саморобні вибухові пристрої, камуфльовану форму російського зразка", - зазначили в Службі.

  Слідчі дії в рамках кримінального провадження тривають, встановлюються спільники та посібники.

  PM142image002

  PM425image004

  PM728image006
  Попередній матеріал
  Google береться за діагностику раку та інфарктів
  Наступний матеріал
  В Швеції громадська думка вперше схилилась на користь приєднання до НАТО