Фото з Instagram sashakots

Комерційна структура Міноборони РФ намагалась перахувати гроші на фінансування терористів

  Служба безпеки України у взаємодії з Державною службою фінансового моніторингу не допустила здійснення фінансової оборудки, яка передбачала перерахування донецькій фірмі великої суми коштів від комерційної структури Міністерства оборони Російської Федерації.


  Про це повідомляє Прес-центр СБ України.

  "Головне управління благоустрою військ" (м. Москва) зі свого філіалу у м. Севастополі намагалось перерахувати через один з  банків 100 млн. рублів (31, 94 млн. грн.) на рахунок фірми з ознаками фіктивності у м. Донецьк. Платіж здійснювався як передплата за неіснуючі будівельні роботи. Натомість, за отриманими оперативними даними, зазначені кошти мали бути використані для забезпечення незаконної діяльності терористичних груп на території України та проведення підривних акцій під час святкування Дня Перемоги.

  Відповідно до ч. 1. ст. 17 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинних шляхом, або фінансуванню тероризму" незаконні банківські операції були вчасно призупинені. Банківські рахунки фіктивного донецького підприємства заблоковано.
  Попередній матеріал
  ГПУ хоче заборонити сепаратистський "референдум" через суд
  Наступний матеріал
  На Донеччині терористи викрали і спалили фермера-патріота у його авто