5.ua

Комбат Семенченко: Біля Іловайська воюють російські диверсанти спецназу ГРУ

  Командир добровольчого батальйону територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко заявив, що біля Іловайську (Донецька область), де вчора добровольчі підрозділи Нацгвардії втратили шістьох бійців, на стороні терористів воюють кілька диверсійних груп спецназу ГРУ з Росії. Крім того він зазначив, що добровольцям вкрай важко воювати без бронетехніки.


  Про це комбат написав ввечері 11 серпня на своїй сторінці у Facebook

  " Там (Біля Іловайську – Ред.) був не весь батальйон, а рота. "Азов", "Донбас", "Шахтарськ" скинулися по роті, "Праивй сектор" дав чоловік 40. Разом приблизно 350 бійців. В Іловайську сиділи 600 з гаком терористів. В місто ми увійшли. Колона "Азова" не дійшла зовсім небагато. Далі  мали наслідки від відсутності у нас бронетехніки", - написав Семенченко.

  "Всі наші людські втрати - не бойові. Заслони і засідки на вході у  місто ми просто знищили. …В районі діє група професійних диверсантів - працювали на стику нас і "Азова". Вранці з ними зіткнулися, розійшлися в "внічию". По почерку і тактиці -  військовий спецназ. Трохи пізніше ідентифікували як окрему роту спецназу ГРУ ГШ РФ. Номер поки уточнюємо. Це новий чинник і тепер будемо його враховувати",- зазначив комбат, додавши, що один з загинувши є його заступником та ще один є полковником Найгвардії.

  Нагадаємо, вчора повідомлялось про людські втрати під час штурму Іловайську на Донеччині.

  Раніше повідомлялось, що Україна отримала оснащений польовий госпіталь за підтримки міжнародних гуманітарних організацій.

  Попередній матеріал
  З Вінниці в зону АТО відправлено військово-мобільний госпіталь
  Наступний матеріал
  ГПУ підписала угоду з Міжнародним центром з повернення активів Базельського інституту управління
  Loading...