Командир бойовиків взяв на себе відповідальність за вбивство українських військових під Волновахою - The Wasington Рost

  Один із ведучих командирів бойовиків, що діють на Сході України, заявив, що до вбивства українських військових під Волновахою причетні його люди.


  Про це пише газета The Wasington Рost.

  "Ми знищили контрольну точку фашистської української армії, розгорнуту на землі Донецькій Республіки", - заявив журналістам командир, який назвався "Бєсом".

  За даними СБУ, "Бєс" - це підполковник ГРУ Росії Ігор Безлер, який причетний до багатьох інцидентів на Донбасі.

  Як пише газета, бойовик, демонструючи зброю і паспорти на території захопленого міліцейського відділку у Горлівці, дав координати місця атаки незабаром після того, як це сталося. Він також заявив, що під час нападу загинув один із сепаратистів.

  Перевірити достовірність його слів поки не вдалося.

  Між тим, один із лідерів так званої сепаратистської "Донецької народної республіки" Павло Губарєв заперечив причетність своїх бойовиків до нападу на українську армію. За його словами, інцидент під Волновахою був "каральною операцією" Правого сектору над бійцями, які не хотіли воювати. Губарєв, який очевидно не має великого впливу на сепаратистських бойовиків, заявив російському телебаченню, що "найомники" приїхали на мікроавтобусах "Приватбанку".

  Однак у банку заявили, що сепаратисти викрали 15 інкасаторських авто у Донецькій та Луганській областях.

  Нагадаємо, внаслідок нападу під Волновахою вранці у четвер, 22 травня, загинули 16 українців, ще більше 30 отримали поранення.
  Попередній матеріал
  Уряд почав виплачувати допомогу родинам "Небесної сотні"
  Наступний матеріал
  Терористи тримають у заручниках голову ОВК у Донецьку