Командування ВДВ підтвердило загибель 10 десантників у Шахтарську

  У керівництві Високомобільних десантних військ України підтвердили факт загибелі українських військових десантників з 25-ї бригади.


  Командувач десантних військ України Юрій Галушко повідомив: під час бою поблизу міста Шахтарськ загинули 10-ро десантників, 11 поранено 13 – зникли безвісти.

  Т.в.о. командувача Високомобільних десантних військ ЗСУ Юрій Галушкін доповів: "Командир підрозділу виводив підрозділ з населеного пункту Шахтарськ, потрапили в засідку, був бій, за результатами бою ми понесли великі втрати. На даний момент підрозділ виведений із зони обстрілу і знаходиться у базовому таборі в іншому місці. На даний момент впливу вогневого на цей підрозділ немає. Всі поранені і загиблі – евакуйовані".

  Як ми повідомляли, колона десантників у четвер потрапила в засідку під Шахтарськом. Прес-офіцер АТО уточнив, що "терористи теж зазнали великих втрат в тому районі". Фахівці сил АТО зіткнулися з проблемою ідентифікації тіл загиблих, адже частина убитих бойовиків теж одягнені в українські форму – відзначили в прес-центрі.

  За даними джерел"Громадського ТБ", під час обстріл потрапили бійці військової частини А1126 (25-та Дніпропетровська окрема аеромобільна бригада - Ред.), загинув 21 боєць, зокрема - командир 2-го батальйону, також є багато поранених.

  Попередній матеріал
  Львівський національний університет ім. Франка став найпопулярнішим серед абітурієнтів
  Наступний матеріал
  G7 виступили проти фінансування Росії Світовим банком – Bloomberg