фото Макс Левін

Командування "Донбасу" вимагає терміново евакуювати поранених з Іловайську

  Врятувати з Іловайську (Донецька область) поранених та заблокованих там бійців вимагає у командування сил АТО та у керівництва Міноборони командування добровольчого батальйону "Донбас".


  Відповідне звернення оприлюднено на сторінці підрозділу 27 серпня.

  "В Іловайську 5-й день в оточенні перебувають підрозділи батальйонів "Донбас", "Дніпро", "Азов", "Херсон" та "Доброволець". Командування цих підрозділів протягом усіх цих 5-ти днів звертається до керівництва Нацгвардії з вимогою створити коридор для вивезення тяжкопоранених. Ці звернення ніким не почуті і саботуються як військовим командуванням, так і керівництвом держави", - зазначено у тексті звернення. 

  "Звертаємося до Автомайдану, усіх патріотів і небайдужих людей. Терміново виходьте сьогодні на Банкову з вимогою до керівництва держави негайно надати допомогу усім підрозділам, що перебувають в оточенні в Іловайську. Життя поранених та усіх бійців в ваших руках. Рахунок іде на хвилини", - закликають громадян представники добровольчих підрозділів.

  Нагадаємо, 27 серпня у прес-центрі АТО також повідомили про концентрацію російських військ біля держкордону поблизу Маріуполя. Напередодні в Іловайську загинув комбат "Херсону" Руслан Сторчіус.

  Напередодні журналіст Макс Левін (LB.ua) опублікував відео із оточеного Іловайська. Медійник зафіксував евакуацію поранених добровольців до опорного пункту, його оборону та спробу наступу за підтримки БМП.
  Попередній матеріал
  Луценка обрано головою партії Порошенка
  Наступний матеріал
  Вночі російські терористи вбили ще 3-х донеччан
  Loading...