segodnya.ua

Командири терористів залякують їх, щоб не допустити дезертирства і переходу на бік українських силовиків - прес-центр АТО

  Аналітики штабу АТО відзначають, що бойовий дух терористів зламано. Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у Facebook.


  "Вони роблять панічні дії, щоб уникнути оточень та знищень. Їхні польові ватажки продовжують залякувати, як своїх підлеглих, так і мирних мешканців, аби не допустити дезертирств та масових переходів на бік Збройних Сил України", - сказано в повідомленні.

  Також, як стверджують у прес-центрі, продовжуються провокації та спроби маніпулювати свідомістю людей через інтернет.

  "Кіберзлочинцями створено клони офіційної сторінки прес-служби АТО. Проросійськими фахівцями з маніпулювання та проведення спеціальних психологічних операцій виготовлено і розповсюджено через всесвітню мережу низку відеороликів, у яких паплюжаться українські воїни", - заявили в прес-центрі АТО.

  "Однак всі спроби нахабно обдурити людей в Україні не досягнуть своєї мети. Кожен, хто примкнув до лав маргіналів, взяв у руки зброю, почав грабувати та тероризувати мирне населення, отримає суворе покарання", - наголосили в повідомленні.
  Попередній матеріал
  Українські військові зміцнили оборону в районі Савур-Могили - Тимчук
  Наступний матеріал
  Підозрюваного у крадіжці медичної картки Шумахера знайдено мертвим