liga.net

Клімкін розповів главам МЗС країн-членів НАТО про погіршення ситуації на Донбасі

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на засіданні Комісії Україна-ЄС поінформував колег про постійні обстріли українських позицій в зоні АТО, перешкоджання діяльності ОБСЄ і про погіршення гуманітарної ситуації на Донбасі в цілому.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  Так, на прес-конференції після засідання Комісії Україна-НАТО в середу, 2 грудня, в Брюсселі Клімкін сказав: "Я проінформував про нову хвилю ескалації, і присутні висловили занепокоєння діями російських найманців, які, зокрема, перешкоджають спостерігачам СММ ОБСЄ моніторити і верифікувати відведення озброєнь. Мінські домовленості передбачають повний доступ спостерігачів до всіх місць на Донбасі".

  Глава МЗС також додав: "Я проінформував міністрів про постійні дії, спрямовані на погіршення гуманітарної ситуації. Зокрема, шляхом перешкоджання діяльності гуманітарних організацій та організацій, що діють під егідою ООН... Також питання про відкликання гарантії безпеки для українських ремонтних бригад, які відновлювали електро- і водопостачання", - розповів він.

  Клімкін наголосив, що подякував колегам за незмінну позицію щодо підтримки України та окремо висловив подяку за старт процесу з розмінування територій на сході України.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 1 грудня 2015 року, Клімкін заявив, що санкції проти Росії мають бути продовжені аж до повного виконання мінських домовленостей.

  Попередній матеріал
  До Криму привезли ще 14 убитих у Сирії росіян
  Наступний матеріал
  Темою Туреччини в Росії намагаються відволікти увагу від вимкнення світла в Криму – Латиніна