novagromada.com.ua

Кількість жертв на Донбасі сягнула 2 тис. 249 людей - ООН

  ООН повідомила, що за час бойових дій на Донбасі загинули 2 тис. 249 осіб.


  Про це організація написала на своїй сторінці у соцмережі, передає УНІАН.

  Управління ООН з координації гуманітарних питань повідомляє, що кількість жертв і постраждалих від збройного протистояння на сході України неухильно зростає. За його даними, станом на 19 серпня в Україні загинуло 2 тис. 249 осіб (не менше 23 дітей) та отримали поранення 6 тис. 33 людини (близько 38 дітей).

  "Через пошкодження інфраструктури 18 серпня в Донецьку зупинена подача води. Водопостачання Луганська перервано вже понад 20 днів. Не менше 20 лікарень в Донбасі не працюють, ще 17 - зруйновано або серйозно пошкоджено. Відчувається гостра нестача лікарів та медперсоналу. У Луганську відзначається високий ризик спалаху інфекційних захворювань", - сказано в повідомленні.

  В ООН відзначають, що, крім цього, через руйнування 200 шкіл і відсутності елементарної безпеки, фактично зірвано початок навчального року в Донецькій і Луганській областях. Надмірне навантаження прогнозується на систему освіти в інших регіонах: велика кількість навчальних приміщень та гуртожитків передано під розміщення внутрішніх біженців.
  Попередній матеріал
  У Франції представили новий уряд
  Наступний матеріал
  ООН нарахувала 207 тис. українських біженців у Росії
  Loading...