олександр Хуг 5.ua

Хуг: СЦКК повинен докласти більше зусиль для припинення насильства

  Учасники Спільного центру з контролю і координації повинні докласти більше зусиль для припинення насильства на Сході України.

  Про це на брифінгу щодо безпеки в Україні та діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ заявив перший заступник керівника СММ ОБСЄ Александр Хуг. 

  "Присутність спостерігачів нашої місії працює як фактор, який стримує насильство. Населення вздовж лінії розмежування просить спостерігачів дедалі частіше приїжджати в їхні села і міста. Вони помітили, що інтенсивність насильства зменшується, коли ми здійснюємо спостереження в цих локаціях. Через це ми поставили це питання перед СЦКК, але їх реакція була більш ніж неадекватною ", - сказав він.

  Хуг додав: "Безумовно, є проблеми з роботою СЦКК. Якщо він буде свій потенціал реалізовувати належним чином, він повинен перестати бути нескоординованим, він повинен відповідати своїй назві. Безпосередньо він повинен забезпечити свободу пересування спостерігачів місії ОБСЄ. Якщо він цього не робитиме, цей орган втратить довіру населення Донбасу... Члени СЦКК повинні докласти більше зусиль для припинення насильства".

  Нагадаємо, раніше заступник керівника СММ ОБСЄ Александр Хуг заявляв, що спостерігачі місії ОБСЄ не можуть потрапити на неконтрольовану ділянку кордону України з Росією в Луганській області.

  Попередній матеріал
  НБУ хоче дозволити небанківським фінустановам випускати електронні гроші
  Наступний матеріал
  У Польщі затримали 58 українців за нелегальне виробництво сигарет

  Хуг: Трикутник Комінтернове-Павлопіль-Октябрь - зона найбільшої занепокоєності ОБСЄ

  ОБСЄ заявляє про численні порушення режиму тиші на Донбасі

  Хуг: Спостерігачів ОБСЄ не пускають до кордону з Росією

  Мандат місії ОБСЄ в Україні потрібно продовжити - німецький дипломат

  ОБСЄ повідомляє про скупчення забороненого озброєння терористів у селі Тернове

  5 канал - трансляція наживо