Хроніка АТО за добу: серед українських військових втрат немає, найгарячіше – у Широкиному

  Вперше від початку оголошення режиму припинення вогню за оновленими Мінськими домовленостями у зоні АТО українські сили не мають втрат. Утім, попри те, що інтенсивність обстрілів там значно знизилася, про повне припинення вогню не йдеться.

  Стріляли бойовики з важкої артилерії по Пісках та танком по Широкиному. Не йдеться і про відведення бойовиками важкого озброєння - у кращому разі вони його перегруповують під Маріуполь.

  Лінію розмежування, від якої сторони мають розпочати відведення важкої техніки узгодили, повідомляють в ОБСЄ. Однак підтвердити, що терористи, як того вимагають Мінські домовленості,  розпочали відтягувати важку артилерію з передової, в штабі АТО не можуть. Навпаки замість відведення фіксують поповнення ворожої техніки.

  Не дотримуються терористи і режиму припинення вогню. Незважаючи на відсутність жертв в лавах українських військових за останню добу, бойовики продовжили обстріли.

  Найбільше дісталося селищу Широкине. Там українські військові за ніч пережили 5 артилерійських атак. Всього ж за останню добу нарахували 17 нападів. Усі, стверджують у штабі АТО, були відбиті.

  Ірина Герасимова, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Польща має намір відправити в Україну військових інструкторів
  Наступний матеріал
  З-під завалів Донецького аеропорту дістали тіла сімох "кіборгів"

  Сили АТО знищили понад 10 бойовиків та їхню зброю під Широкиним – "Оборона Маріуполя"

  Путінські війська знову обстріляли Широкине з "Градів"

  За добу поранення зазнав один боєць АТО - Лисенко

  На Луганщині затримали інформатора бойовиків, який передавав дані про сили АТО через соцмережі