ukranews.com

Харківська міліція затримала організатора хуліганів-нападників на телекомпанію

  Працівниками харківської міліції встановлений та затриманий організатор нападу на телекомпанію "АТН". Про це ввечері 9 квітня повідомили в прес-службі МВС.

  "На початку цілком мирна акція несподівано переросла в конфлікт. В результаті хулігани розбили деякі офісні меблі та розтрощили апаратну студію, поцупили особисті речі працівників ТВ-компанії. Одразу дану інформацію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України", - повідомили в МВС.

  Також прес-служба МВС заявила, що наступного дня журналісти оприлюднили відомості про вказані події, причому в телесюжетах ЗМІ відмітили непрофесійні дії працівників харківської міліції, які не зреагували відповідним чином та не перешкоджали вчиненню протиправних дій з боку сепаратистів та хуліганів.

  "Керівництво ГУМВС України в Харківській області оперативно зреагувало на дані повідомлення, на сьогоднішній день за фактом дій працівників міліції проводиться службова перевірка. Наразі слідчі дії по вищевказаному кримінальному провадженню тривають", - підкреслили в МВС.

  Нагадаємо, що 7 квітня декілька десятків чоловіків в масках проникли до офісу телекомпанії "АТН" та з хуліганських спонукань пошкодили майно телекомпанії.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура вирішила розслідувати енергетичну діяльність Андрія Клюєва
  Наступний матеріал
  Державної служби зайнятості в Україні більше не існує