Журналісти "5 каналу" відвідали українських воїнів у Пісках

  У найгарячішій точці східного фронту – в селищі Піски, яке є ключем до донецького аеропорту, і в якому не припиняються бойові зіткнення із терористами – працює нині знімальна група "5 каналу".

  Говорити, що ситуація у Пісках напружена – власне, говорити дуже м’яко. Тут ані на день не вщухають обстріли. Навіть під час перемир’я у найспокійніші періоди бодай кілька хвилин на день або чути обстріли, або працює снайпер. Останні ж кілька днів бойовики дуже активні. Тут постійно чути вибухи артилерійських снарядів. Захисники Пісків для себе це пояснюють бажанням окремих лідерів сепаратистів розгорнути нову війну.

  Командир окремої добровольчої роти "Карпатська січ" Олег Куцин розповів: "Сили з того боку, яким не хочеться перемир’я, щоб воно було і уособлення цьому є "Моторола" і "Гіві". Вони постійно провокують із тим, щоб ми відповідали на прямі їхні дії з тим, щоб зав’язувалася війна, щоб далі продовжувати воєнні дії".

  Один з найскладніших боїв останнього часу тут відбувся позавчора. Бійці 93-ї бригади несли службу на крайньому 18-му блокпості, коли до них майже впритул підійшла диверсійно-розвідувальна група терористів. Перед цим вранці українських воїнів 40 хвилин обстрілювали з мінометів.

  Водночас, тривожна інформація останніх днів про те, що селище повністю в оточенні – наразі перебільшене. Однак диверсійно-розвідувальні групи ворога промацували периметр української оборони з різних боків.

  Попри постійні обстріли і попри те, що в селищі залишилося не так багато вцілілих будинків, є родини, які категорично відмовляються звідси виїжджати. Кажуть – і нікуди, і від долі не втечеш. Під час обстрілів ховаються у підвалах, а продуктами допомагають військовики.

  Новорічний настрій сьогодні відчувається хоча б у тому, що військові посилюють увагу та укріплюють блокпости. В новорічну ніч від бойовиків готові чекати чого завгодно.

  З фронту – Наталя Тарасовська, Віктор Прокопенко, "5 канал".


  Попередній матеріал
  В "Газпромі" підтвердили отримання $150 млн передоплати від "Нафтогазу"
  Наступний матеріал
  Протягом дня бойовики 15 разів порушили "режим тиші" - АТО

  Спецназівці звільнили із полону "кіборга"

  Сили АТО у новорічну ніч нестимуть службу у повній бойовій готовності

  Українське військо отримає додаткові 10 млрд на нове озброєння

  За добу на Донбасі не загинув жоден військовий, одного поранено - штаб АТО