Журналісти "5 каналу" побували на лінії фронту біля Станиці Луганської

  Терористи 8 разів обстріляли територію Луганської області. Найбільше дісталося Станиці Луганській та Кримському. Нині це одні з найнебезпечніших місць Луганщини.

  Тут за звичкою тримають відчиненими двері до підвалів, неохоче спілкуються з журналістами, а головне – просять не питати, яку владу нині підтримують у їхньому селищі.

  Це – Кондрашівка, поруч – Станиця Луганська, за нею і сам Луганськ. Навколо землі контрольовані терористами "ЛНР". Життя цих людей тісно переплетене поміж українською та окупованою територією. Як і до війни, вони працюють на підприємствах обласного центру і щодня водять туди до школи своїх дітей.

  Втомлені від постійного страху, розлючені через зруйновані помешкання, люди поволі втрачають довіру до будь-якої влади.

  Не ліпша від суспільних настроїв і військова ситуація. Станиця Луганська і околиці – одне з найнебезпечніших місць Луганщини. Щоденні обстріли тут стали нормою.

  За кількасот метрів – ворожі позиції. Саме звідти, кажуть розвідники батальйону Нацгвардії ім. С. Кульчицького, слід остерігатися провокацій – як прямих обстрілів, так і проникнення диверсійних загонів. Розвідники виявляють шляхи, якими пробирається ворог.

  У бінокль неподалік мосту видно ворожих вартових. Зі свого берега вони так само можуть спостерігати за нами.

  Сіверський Донець тут називають "лінією Мінських домовленостей". По інший берег – тренувальний табір бойовиків. За інформацією української розвідки, зараз там перебуває до ста терористів. Над бліндажами вивішено російський триколор.

  База терористів розташована якраз навпроти човнової станції Кондрашівки. Саме там терористи перепливають річку і проникають спочатку у селище, а потім – у Станицю Луганську. Жодних гарантій, що на човновій станції зараз немає диверсантів. Нетутешнім на цій непевній землі не радять залишатися після сутінків.

  З Луганщини – Наталія Тарасовська, Віктор Прокопенко, "5 канал".

   

   

  Попередній матеріал
  Десантники влаштовують на Приазов'ї мобільні блокпости
  Наступний матеріал
  Ще одна доба АТО – бої на лінії фронту та на окупованих територіях посилюються

  Десантники влаштовують на Приазов'ї мобільні блокпости

  На фронт вирушає чергова ротація бійців 101-ї охоронної бригади

  Завтра українські Збройні сили отримають ще 100 бронемашин

  Російські терористи різко посилили атаки на донецькому напрямку