З Росії через захоплені пропускні пункти рухаються колони з військовою технікою - Аваков

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про проникнення колон з військовою технікою з боку РФ через захоплені пункти пропуску на східному кордоні України.


  "Дані розвідки і дані відповідного спостереження: бачимо, що за останні 3 дні, незважаючи на заяви Російської Федерації про те, що вони вітають мирний процес, про те, що дано вказівку посилити контроль кордону, зокрема, в районі Дякове, іде проникнення колон через захоплені терористами пункти пропуску", - заявив Аваков на брифінгу в Києві в четвер, передає “Інтерфакс-Україна”.

  "Через ці пункти пропуску нами зафіксовано проходження колон з БТРами, з автомобілями, в тому числі броньованими автомобілями, з артилерійськими знаряддями", - повідомив міністр.

  Він також підтвердив інформацію про проходження через кордон трьох російських танків.

  Бойові машини після перетину кордону знаходилися в Сніжному Донецької області."Після чого два з них рушило у напрямку до Горлівки, були атаковані нашими Збройними силами", - розповів глава МВС.

  Міністр зазначив, що в даний час бій все ще триває."Ще я не можу сказати про остаточний результат, можу лише сказати, що частина цієї колони знищена", - повідомив Аваков.
  Попередній матеріал
  МЗС: ЄС прийме рішення про другу фазу введення безвізового режиму за 2 тижні
  Наступний матеріал
  Співробітники "Енергоатома" придбали "військові" облігації на 135 тис. грн.
  Теги: