Наталя Коцкович
5.ua

Івано-франківська журналістка вже півроку воює на Сході з пропагандою Кремля

  Майже півроку пліч-о-пліч із чоловіками на східному фронті воює івано-франківська журналістка Наталя Коцкович.

  У лави добровольців записалася ще у грудні, щоб вести там інформаційний бій із пропагандою Кремля. Зараз вона працівник інформаційно-аналітичного підрозділу полку "Азов" МВС.

  Півроку тому вона залишила престижну роботу, друзів та рідне місто і подалася на схід, щоб там на рівних із чоловіками боронити Україну. Таке рішення, розповідає Наталя, далося їй нелегко.

  "Я покинула роботу своєї мрії, все життя мріяла бути журналістом, працювати на телеканалі, але так ось склалося, що все кардинально змінила. Поїхала туди, бо знала, що це мій обов’язок, обов’язок писати правду, обов’язок протистояти цій пропаганді кремлівській, і навіть просто бути там", - говорить Наталя Коцкович.

  За час на війні, розповідає Наталя, встигла не лише опанувати військову справу нарівні з чоловіками, а й переосмислити життєві цінності.

  "Я просто бачила, як хлопці сивіють на очах, повертаються з бойового сиві. Це удар по психіці дівчачій, я бачила, як хлопці йшли і не поверталися", - каже журналістка.

  Прийняти нелегке та відважне рішення допомогли друзі-пластуни. Згодом вони розробили тематичний настінний календар про воїнів АТО і квітень у ньому присвятили Наталці, колишньому речнику Івано-Франківського "Пласту".

  Тендітна Наталка, хоч і воює винятково на інформаційному фронті і зброї до рук не бере, все ж примудрилася насолити сепаратистам настільки, що ті внесли її до примарного списку так званих карателів і тепер тероризують погрозами у соціальних мережах. Та для бійців полку "Азов" - це лише зайвий привід покепкувати зі слабкості ворога.

  Не злякало це й Наталю. Дівчина каже, що залишати лави полку не планує. Після короткої відпустки знову збирається на передову.

  Наталія Лозовик, Віталій Савчук, Івано-Франківськ, "5 канал".  Попередній матеріал
  Росіян не допустять до приватизації держактивів - Абромавичус
  Наступний матеріал
  Українці потрапили у десятку найбільш солодко сплячих націй

  Як журналісти навчалися рятувати людей під час бойових дій

  Журналісти "5 каналу" побували на позиціях 28-ї механізованої бригади у Красногорівці

  Журналісти "5 каналу" побували в найгарячішій точці АТО сектору "М"

  Наразі в Криму існує небезпека для журналістів, відкриті кримінальні справи свідчать про це – Мусаєва-Боровик