Іноземні експерти знову спробують попрацювати на місці падіння "Боїнга"

  Сьогодні міжнародні фахівці мають розпочати огляд другої із п'яти ділянок падіння малайзійського авіалайнера у селі Розсипне Донецької області.


  Там судмедексперти з Нідерландів та Австралії за допомогою спеціально навчених собак виявили людські останки. Але їхня робота двічі була на межі зриву – через вибух та стрілянину неподалік. Зрештою, експертам вдалося попрацювати впродовж 6 годин на місці падіння основної частини уламків "Боїнга".

  Голова спостережної місії ОБСЄ в Україні Александер Хаг розповів: "Ми завершили роботу на основній локації – неподалік ферми. Це був другий день, коли там працювали експерти. Вони продовжили збирати частини тіл, потім відправили їх до логістичної бази у Харкові, звідки їх мають переправити до Нідерландів на упізнання. Щодо безпеки команди – ми маємо чітко прописану процедуру: у випадку будь-якої загрози ми маємо залишити місце аварії. Ми не чекаємо, поки щось станеться, а одразу їдемо звідти".

  А цієї ночі до Харкова прибув другий поїзд з рештками тіл жертв теракту. За попередньою інформацією, туди доправили зразки ДНК 25 жертв, та персональні речі 27 загиблих. До цього тіла та речі перебували у Донецькому морзі, де їх вивчали голландські експерти. На території харківського заводу Малишева фахівці з Нідерландів, Австралії та Малайзії готуватимуть їх до відправлення у Ейндховен.

  Попередній матеріал
  Вночі у Донецьку лунали вибухи та їздила важка техніка - очевидці
  Наступний матеріал
  Російські терористи продовжують безуспішні обстріли українських військ - штаб АТО