thekievtimes.ua

Грузія допоможе Україні в лікуванні постраждалих від дій терористів на Донбасі

  Грузія готова надати Україні допомогу в лікуванні постраждалих від дій терористів на Сході України. Для визначення напрямків та обсягів допомоги в МОЗ України створено робочу групу.


  Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра охорони здоров'я України – керівника апарату Василя Лазоришинця з міністром праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії Давидом Сергеєнком, яка відбулася в МОЗ України 27 серпня 2014 року, пише урядовий портал.

  Лазоришинець висловив вдячність грузинському народу за підтримку і допомогу. Він зазначив, що в України і Грузії спільна біда – обидві країни постраждали від військової агресії Росії.

  У свою чергу Сергеєнко наголосив, що за дорученням прем'єр-міністра Грузії делегація прибула до України, щоб з'ясувати, яка гуманітарна та медична допомога зараз найбільш необхідна.

  Заступник міністра охорони здоров'я України повідомив, що у зоні АТО найбільші проблеми із забезпеченістю броньованим транспортом для евакуації поранених, комплектацією індивідуальних аптечок українських бійців. Крім того, потрібна протиправцева сироватка, інші ліки та медичні вироби. Для тимчасово переміщених осіб також необхідні медикаменти (інсуліни, витратні матеріали для діалізу, антибіотики, протизапальні тощо).

  Грузинська сторона висловила готовність відправити необхідні медикаменти в Україну, а також відрядити своїх лікарів як для роботи у лікарнях, де лікують поранених, так і для проведення диспансеризації переміщених осіб в місцях їх перебування. Крім того, досягнуто домовленості про направлення постраждалих на лікування та реабілітацію до Грузії.
  Попередній матеріал
  84% росіян підтримують те, що робить Путін
  Наступний матеріал
  Новоазовськ під контролем російських військових - командир спецроти "Донецьк"
  Loading...