5.ua

ГПУ хоче заборонити сепаратистський "референдум" через суд

  Генеральна прокуратура просить Феміду заборонити Луганській облраді та будь-яким особам проводити 11-го травня референдум щодо визначення статусу області.


  У позові, що його скерували до Окружного адміністративного суду Києва, ГПУ також радить визнати протиправними дії посадовців Луганської обласної ради щодо опублікування 5-го травня на офіційному сайті заяви президії облради. У тексті містяться заклики не проводити президентські вибори і підтримати ініціативу щодо нелегітимного референдуму 11-го травня. У прес-службі Генеральної прокуратури зазначають, що такі дії посадовців посягають на засади конституційного ладу, територіальної цілісності та устрою України. Крім того, це призвело до ескалації соціально-політичної напруги в області, додали в ГПУ.

  Нагадаємо, сьогодні сепаратистські "ради" в Донецьку та Луганську оголосили, що не будуть переносити свої так звані "референдуми" і планують їх таки провести 11-го травня. Рішення прийнято всупереч озвученому вчора проханню Володимира Путіна – президента країни-ініціатора заворушень в Україні.
  Попередній матеріал
  В Україну з дводенним візитом прибуває генсекретар ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Комерційна структура Міноборони РФ намагалась перахувати гроші на фінансування терористів